Yamaha TDM Forum

Forum accesibil doar membrilor înregistrați
repsol
Acum este Mie Ian 17, 2018 1:20 am

Ora este UTC + 2

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Intalnire prieteni TDM-isti 5-8 Iulie 2018
MesajScris: Mie Ian 03, 2018 9:13 pm 
Neconectat

Motocicleta: TDM 900 A
Locatia: Botosani
Buna seara.Asa cum v-am anuntat si pe facebook (am aflat ulterior ca nu toata lumea are cont pe fb), intentionez sa particip la o intalnire intre prieteni in perioada 5-8 Iulie 2018 undeva pe langa Orsova,Nu am gasit cazare inca pentru ca nu stiu cine vrea sa vina in perioada respectiva. Conditii impuse: baie in camera, parcare inchisa sau pazita, restaurant si paturi OK :)
Cazarea la care ne-am gandit va costa intre 180-220 RON pe noapte/camera si as vrea sa stiu cine mai este interesat de aceasta varianta.Nu se supara nimeni daca va gasiti alta cazare, anuntul e pentru cei care sunt interesati in aceste conditii.
Avansul reprezinta 50% din pretul cazarii si este nerambursabil (cel mai adesea, dar depinde de politica unitatii de cazare).

In alta ordine de idei, in perioada 1/2 - 5 iulie 2018 vrem sa mergem in Serbia la Belgrad pentru 3 nopti. Cost estimativ pentru cazare + mancare + benzina + suveniruri (pentru 2 persoane) - 150 euro convertiti in dinari sarbesti.

Cei interesati sa dea un semn :) Pana in februarie vrem sa stim cine cum sta treaba.Dupa aceasta 1 februarie va gasiti cazare unde vreti :)
La Multi Ani si cat mai multi km fara reparatii si cu soarele in spate.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2